ברוכים הבאים לסוף ימי הבית הראשון – ימים שמזכירים (אולי יותר מדי) את ימינו אנו. בואו להכיר את דמויות הנביאים שפעלו באומץ ונאבקו נגד הזרם בימים סוערים. הם יצאו במחאה נגד עמם, הם הפגינו וקראו לתיקון חברתי, לצדק משפטי. תקפו שחיתות שלטונית אך גם נסכו תקוה ומנעו ייאוש כאשר אחרים חשבו שהכל עומד להתפרק.
בואו להשתתף בלימוד בית מדרשי משותף שהוא עיון מרתק בסיפורי תנ"ך ודברי נבואה אשר מהדהדים חזק לימינו אנו.